Banery reklamowe lepsze od plakatów.

Banery reklamowe jedna z najpopularniejszych form reklamy wizualnej która stopniowo wypiera tradycyjną formę plakatu. W porównaniu z plakatem papierowym, baner  jest dużo bardziej odporny na warunki atmosferyczne. Banery są drukowane również w ogromnych formatach, i są jedną z najlepszych form outdooru. Technologia zastosowana przy produkcji banerów reklamowych pozwala wykonać oryginalne i skomplikowane projekty, które to zachowują bardzo dużą skuteczność reklamowania firmy.

banery2

Baner reklamowy wymiar ma znaczenie.

Najbardziej znane i cenione produkty to banery jednostronne oraz  banery podświetlane. Banery dają nam nieograniczoną wręcz możliwość co do ich rozmiarów od bardzo małych form do ogromnych wielkoformatowych wymiarów.

banery3

Jakość banerów i estetyka wykonania.

Tanie banery reklamowe często wyglądają mało estetycznie, jakość ich wykonania jest niska, materiał do ich produkcji jest bardzo słabej jakości. Taki baner odstrasza potencjalnego klienta zamiast pozytywnie wpływać na wizerunek reklamującej się firmy. Dlatego też tak dużą uwagę należy przyłożyć  do nowoczesnych technologii oraz sprawności i funkcjonalności urządzeń. Nowoczesne plotery używane do druku banerów, materiały banerowe oraz farby z najwyższej półki pozwalają  na osiągniecie profesjonalnego efektu .

banery4

Różne rodzaje materiałów.
Wyróżniamy również banery na tkaninach i siatkach winylowych. Banery te zachowują ogromną trwałość i odporność na warunki atmosferyczne i inne czynniki zewnętrzne. Nadruki w technice solventowej  sprawiają, iż grafika jest niezwykle realistyczna i żywa. Banery mogą być również laminowane, istnieje również możliwość wykonania funkcjonalnych, metalowych oczek oraz wzmacnianie  brzegów banerów.